analyticstracking.php

Πέμπτη, 20 Ιουλίου 2017

Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες

    Άμεση Εξυπηρέτηση
για θέματα καθαριότητας,
περιβάλλοντος: καλέστε 
           15100
(από τις 08:00 μέχρι τις 16:00)

   

dromologia

epixeirisiako_programma_2015-2019

Life Urban

OXE LOGO

 

Οδηγός για τις Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες

athlitismos_koumpi.jpg
fotoklisi_small.jpg

 

Νέο Δημαρχείο

pagkosmia imera politikis prostasias

kounoupia koympi sthlh final

 

logo.jpg
info society banner
left hidden

NEEΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΒΡΕΦΩΝ ΚΑΙ ΝΗΠΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2013-2014

       
ΝΕΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΒΡΕΦΩΝ - ΝΗΠΙΩΝ
Ο.Π.Α.Α.Π. ΔΗΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
       
       
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
1 ΑΓΑΣ-ΜΟΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
2 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
3 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
4 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
5 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
6 ΑΔΑΜΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
7 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
8 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
9 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
10 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
11 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
12 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
13 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
14 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
15 ΑΚΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
16 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
17 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
19 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
20 ΑΛΟΥΣΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ GAZMEND (ΓΚΑΣΜΕΝΤ) Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
23 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
24 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
25 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
27 ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
28 ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
29 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
30 ΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
31 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
32 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
33 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
34 ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΡΡΕΝ) ΙΩΑΝΝΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
35 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
36 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
37 ΑΝΩΜΕΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
38 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
39 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
40 ΑΡΑΖΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
41 ΑΡΑΜΠΑΝΤΖΗ ΘΩΜΑΪΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
42 ΑΡΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
43 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
44 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
45 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
46 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
47 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
48 ΑΣΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
49 ΑΥΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
50 ΒΑΒΑΝΟΥ ΕΡΙΑΝΘΗ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
51 ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
52 ΒΑΒΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
53 ΒΑΛΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
54 ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
55 ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
56 ΒΑΡΛΑΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
57 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
58 ΒΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
59 ΒΑΤΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
60 ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
61 ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
62 ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
63 ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
64 ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
65 ΒΛΑΝΤΚΟΒΑ ΝΙΚΟΛ ΒΙΚΤΟΡ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
66 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
67 ΒΟΓΚΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
68 ΒΟΝΤΙΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
69 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
70 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
71 ΒΟΥΤΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
72 ΒΟΥΤΟΥΡΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΕΤΡΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
73 ΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
74 ΒΡΕΝΤΖΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΙΩΑΝΝΗΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
75 ΒΡΕΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
76 ΒΡΕΤΑΚΟΥ ΖΩΗ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
77 ΒΡΥΖΙΔΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
78 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
79 ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
80 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
81 ΓΕΡΜΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
82 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
83 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΑΣΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
84 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
85 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
86 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
87 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
88 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
89 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
90 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
91 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
92 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
93 ΓΙΑΛΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
94 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΜΙΧΑΗΛ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
95 ΓΙΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
96 ΓΙΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
97 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
98 ΓΙΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΛΕΟΠΑΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
99 ΓΙΑΝΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΚΛΕΟΠΑΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
100 ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
101 ΓΚΑΓΚΩΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
102 ΓΚΑΓΚΩΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
103 ΓΚΑΝΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΗΛΙΑΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
104 ΓΚΑΣΙΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
105 ΓΚΕΡΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
106 ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
107 ΓΚΙΚΟΚΑΪ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΑΤΙΟΝ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
108 ΓΚΙΟΝΙΣΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
109 ΓΚΙΟΥΜΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
110 ΓΚΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
111 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
112 ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
113 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
114 ΓΚΥΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
115 ΓΛΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
116 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
117 ΓΡΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
118 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΙΑΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
119 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ (ΘΗΛΥ) ΗΛΙΑΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
120 ΔΑΛΑΒΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
121 ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
122 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
123 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΑΓΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
124 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
125 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
126 ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
127 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
128 ΔΗΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
129 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
130 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΧΡΥΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
131 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
133 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
134 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
135 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
136 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
137 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
138 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
140 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
141 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
142 ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
143 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
144 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΝΙΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
145 ΔΙΠΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
146 ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
147 ΔΟΥΛΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
148 ΔΟΥΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
149 ΔΡΑΚΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
150 ΕΓΛΕΝΤΖΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
151 ΕΓΛΕΝΤΖΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
152 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
153 ΕΥΔΟΚΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
154 ΖΑΒΙΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
155 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
156 ΖΑΡΑΦΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΒΡΙΗΛ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
157 ΖΑΧΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
158 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
159 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
160 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
161 ΖΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΙΑΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
162 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
163 ΖΕΜΠΕΡΛΙΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
164 ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
165 ΖΕΡΒΟΓΙΩΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
166 ΖΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
167 ΖΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
168 ΖΩΓΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
169 ΖΩΓΛΟΠΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
170 ΖΩΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
171 ΖΩΡΖΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΘΕΟΧΑΡΗΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
172 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
173 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
174 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
175 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
176 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
177 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
178 ΘΩΜΑ ΚΟΡΑΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
179 ΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
180 ΙΣΑΑΚΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
181 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
182 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
183 ΚΑΒΑΛΙΑΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
184 ΚΑΒΑΛΙΑΡΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
185 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
186 ΚΑΒΓΙΟΥΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
187 ΚΑΒΟΥΡΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
188 ΚΑΚΑΒΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
189 ΚΑΚΑΒΟΥ (ΘΗΛΥ) ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
190 ΚΑΛΑΜΠΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
191 ΚΑΛΑΣΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
192 ΚΑΛΑΣΑΡΙΝΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
193 ΚΑΛΙΑΡΝΤΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
194 ΚΑΛΙΚΑ (ΘΗΛΥ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
195 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
196 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ (ΘΗΛΥ) ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
197 ΚΑΛΟΓΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
198 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
199 ΚΑΛΟΓΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
200 ΚΑΛΥΒΑ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
201 ΚΑΜΑΚΑΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΜ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
202 ΚΑΜΖΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
203 ΚΑΜΝΕΛΛΗ (ΘΗΛΥ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
204 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
205 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
206 ΚΑΝΑΛΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
207 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
208 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
209 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
210 ΚΑΠΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
211 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
212 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
213 ΚΑΡΑΓΚΙΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
214 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
215 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
216 ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
217 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
218 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
219 ΚΑΡΑΝΔΡΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
220 ΚΑΡΑΝΤΑΙΡΗ  ΛΟΥΪΖΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
221 ΚΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
222 ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
223 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
224 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
225 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
226 ΚΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
227 ΚΑΡΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
228 ΚΑΣΑΜΠΑΛΑΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
229 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
230 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
231 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
232 ΚΑΤΣΑΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
233 ΚΑΤΣΙΜΑ ΝΕΦΕΛΗ ΜΙΧΑΗΛ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
234 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
235 ΚΑΤΤΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
236 ΚΑΦΙΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
237 ΚΑΨΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
238 ΚΑΨΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
239 ΚΑΨΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
240 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
241 ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΧΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
242 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
243 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
244 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
245 ΚΙΟΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
246 ΚΙΟΥΡΕΓΙΑΝ (ΑΡΡΕΝ) ΡΟΜΑΝ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
247 ΚΙΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
248 ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
249 ΚΙΟΥΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
250 ΚΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
251 ΚΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
252 ΚΛΗΜΑΤΣΟΥΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
253 ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
254 ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
255 ΚΟΓΚΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
256 ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
257 ΚΟΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
258 ΚΟΚΚΑΛΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
259 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
260 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
261 ΚΟΚΚΟΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
262 ΚΟΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
263 ΚΟΛΙΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΛΑΜΠΡΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
264 ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
265 ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
266 ΚΟΛΟΜΒΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
267 ΚΟΝΔΡΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
268 ΚΟΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
269 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
270 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
271 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
272 ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
273 ΚΟΡΩΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
274 ΚΟΥΚΟΣΙΑ ΕΛΕΝΗ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
275 ΚΟΥΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
276 ΚΟΥΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
277 ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
278 ΚΟΥΡΑΜΠΑ ΟΛΓΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
279 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
280 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΗΛΙΑΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
281 ΚΟΥΡΛΙΑ ΑΜΑΡΡΥΛΙΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
282 ΚΟΥΡΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
283 ΚΟΥΡΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
284 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
285 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
286 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
287 ΚΡΑΒΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
288 ΚΡΑΜΠΟΚΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
289 ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
290 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
291 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
292 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΘΗΛΥ (1) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
293 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΘΗΛΥ (2) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
294 ΚΡΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
295 ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
296 ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
297 ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
298 ΚΡΟΥΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
299 ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
300 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
301 ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
302 ΚΥΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
303 ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
304 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
306 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
307 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
308 ΛΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
309 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
310 ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
311 ΛΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
312 ΛΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
313 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΞΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
314 ΛΑΟΥΤΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
315 ΛΑΟΥΤΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
316 ΛΕΚΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
317 ΛΕΜΟΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
318 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
319 ΛΕΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΦΙΛΟΘΕΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
320 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
321 ΛΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
322 ΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
323 ΛΟΥΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
324 ΛΟΥΛΙΑ ΣΑΡΛΙ ΑΜ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
325 ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
326 ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΠΑΝΤΕΛΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
327 ΛΥΜΠΕΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
328 ΜΑΓΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
329 ΜΑΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
330 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
331 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
332 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
333 ΜΑΚΡΗ ΜΥΡΤΩ ΘΩΜΑΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
334 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
335 ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
336 ΜΑΛΛΙΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
337 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
338 ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
339 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
340 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
341 ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
342 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
343 ΜΑΝΩΛΙΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
344 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
345 ΜΑΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΒΑΪΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
346 ΜΑΡΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
347 ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
348 ΜΑΣΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
349 ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
350 ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
351 ΜΑΣΤΡΟΛΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
352 ΜΑΥΡΟΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
353 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
354 ΜΕΡΖΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
355 MERSINI NEFELI ERALD Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
356 ΜΕΤΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΑΓΚΡΟΝ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
357 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
358 ΜΗΛΙΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
359 ΜΗΤΣΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
360 ΜΗΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
361 ΜΙΣΕΝΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
362 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
363 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
364 ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
365 ΜΟΡΟΣΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΓΚΟΡ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
366 ΜΟΣΚΟΒΑ-ΜΟΣΚΟΒΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
367 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
368 ΜΠΑΓΙΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
369 ΜΠΑΓΙΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
370 ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
371 ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
372 ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
373 ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
374 ΜΠΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
375 ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
376 ΜΠΑΣΑΝΤΗ ΒΑΛΕΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
377 ΜΠΑΣΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
378 ΜΠΑΤΖΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΜ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
379 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
380 ΜΠΕΛΕΣΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
381 ΜΠΕΡΣΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
382 ΜΠΙΘΟΥΛΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
383 ΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
384 ΜΠΙΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
385 ΜΠΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
386 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
387 ΜΠΛΑΤΖΑ ΟΛΓΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
388 ΜΠΛΙΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
389 ΜΠΛΙΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
390 ΜΠΟΖΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
391 ΜΠΟΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
392 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
393 ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
394 ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
395 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
396 ΜΠΟΥΤΚΟΒΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕΤΡΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
397 ΜΠΟΥΧΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
398 ΜΠΡΑΤΑΚΟΥ ΑΓΛΑΪΑ-ΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
399 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
400 ΜΥΛΩΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
401 ΜΥΡΤΑΪ ΧΡΗΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
402 ΝDOJ ΜΑΡΙΟΣ MIRASH Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
403 ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
404 ΝΑΝΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
405 ΝΑΤΣΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΕΝΤΙ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
406 ΝΕΓΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
407 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
408 ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
409 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
410 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
411 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
412 ΝΟΜΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
413 ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
414 ΝΤΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
415 ΝΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
416 ΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
417 ΝΤΕΝΤΕ ΕΒΙΤΑ ΚΙΡΙΑΚΟ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
418 ΝΤΙΚΜΠΑΣΑΝΗ ΕΥΦΗΜΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
419 ΝΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
420 ΝΤΟΜΟΥΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
421 ΝΤΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
422 ΝΤΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
423 ΝΥΦΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
424 ΞΑΓΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
425 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
426 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΣΑΑΚ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
427 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
428 ΞΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
429 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΟΜΝΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
430 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
431 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
432 ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
433 ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
434 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
435 ΠΑΓΩΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
436 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
437 ΠΑΛΥΒΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
438 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
440 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
441 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ (ΘΗΛΥ) ΣΤΑΥΡΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
442 ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
443 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
444 ΠΑΝΤΖΗ ΟΛΓΑ-ΧΡΥΣΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
445 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
446 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
447 ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
448 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
449 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
450 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
451 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΖΑΝΕΤΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
452 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
453 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
454 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
455 ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
456 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
457 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
458 ΠΑΠΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΕΥΜΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
459 ΠΑΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
460 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
461 ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΙΧΑΗΛ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
462 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
463 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
464 ΠΕΣΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
465 ΠΕΤΡΑΚΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
466 ΠΕΤΡΙΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
467 ΠΟΛΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
468 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
469 ΠΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
470 ΠΟΛΥΔΩΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
471 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
472 ΠΟΥΛΙΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΘΩΜΑΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
473 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΗΛΙΑΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
474 ΠΡΕΝΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
475 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
476 ΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
477 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
478 ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
479 ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
480 ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
481 ΡΙΖΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
482 ΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
483 ΡΟΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
484 ΡΟΚΑ ΖΩΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
485 ΡΟΥΣΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
486 ΡΩΜΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
487 ΡΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
488 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
489 ΣΑΛΤΑΠΗΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
490 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
491 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
492 ΣΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
493 ΣΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
494 ΣΑΡΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΤΡΟΚΟΛΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
495 ΣΕΪΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΛΕΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
496 ΣΕΡΒΕΤΑΣ (ΑΡΡΕΝ) ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
497 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
498 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
499 ΣΙΑΒΕΛΗ ΣΤΑΤΙΝΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
500 ΣΙΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
501 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
502 ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
503 ΣΙΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
504 ΣΚΑΛΤΣΑ (ΘΗΛΥ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
505 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
506 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
507 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
508 ΣΚΛΑΒΟΥ ΡΟΖΑ ΙΩΣΗΦ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
509 ΣΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
510 ΣΚΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
511 ΣΜΥΡΝΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
512 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
513 ΣΟΜΠΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
514 ΣΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
515 ΣΟΥΛΤΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
516 ΣΟΥΠΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
517 ΣΠΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
518 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
519 ΣΤΑΘΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
520 ΣΤΑΘΑΚΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΣΑΡΑΝΤΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
521 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
522 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
523 ΣΤΑΜΠΟΛΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
524 ΣΤΑΜΠΟΛΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
525 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
526 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΜΑΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
527 ΣΤΕΛΛΑΣ ΒΕΡΓΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
528 ΣΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
529 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
530 ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
531 ΣΤΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
532 ΣΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
533 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
534 ΣΦΟΥΓΚΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΚΕΙΜ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
535 ΣΦΟΥΓΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΚΕΙΜ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
536 ΣΧΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
537 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΩΜΑΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
538 ΤΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
539 ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
540 ΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
541 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
542 ΤΖΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
543 ΤΖΑΝΗ ΑΡΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
544 ΤΖΕΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
545 ΤΖΕΛΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
546 ΤΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
547 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
548 ΤΖΙΑΦΙΛΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
549 ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΑΝΘΙΠΠΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
550 ΤΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
551 ΤΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
552 ΤΟΝΓΚΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
553 ΤΡΑΚΑΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
554 ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
555 ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
556 ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
557 ΤΡΕΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΑΝΝΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
558 ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
559 ΤΡΙΜΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
560 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
561 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
562 ΤΣΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
563 ΤΣΕΛΕΠΗ ΑΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
564 ΤΣΕΛΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
565 ΤΣΕΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
566 ΤΣΕΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
567 ΤΣΙΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
568 ΤΣΙΓΚΙΤΖΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
569 ΤΣΙΓΚΙΤΖΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
570 ΤΣΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
571 ΤΣΙΚΤΣΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
572 ΤΣΙΚΤΣΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
573 ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΩΦ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
574 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
575 ΤΣΙΜΤΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
576 ΤΣΙΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
577 ΤΣΙΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
578 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
579 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
580 ΤΣΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
581 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
582 ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
583 ΤΣΟΥΜΑ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
584 ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
585 ΤΣΟΥΦΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
586 ΤΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
587 ΦΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
588 ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
589 ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος  ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
590 ΦΟΥΝΤΑ (ΘΗΛΥ) ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
591 ΦΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
592 ΦΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
593 ΦΩΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
594 ΧΑΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
595 ΧΑΛΙΠ ΤΕΟΝΤΟΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΜ Δ' ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ
596 ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ (ΑΡΡΕΝ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
597 ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
598 ΧΑΝΤΖΗΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΗΛΙΑΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
599 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
600 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
601 ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
602 ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Ε' + 14ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
603 ΧΟΤΖΑ ΙΑΣΩΝ ΚΛΕΝΤΙ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
604 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ζ' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
605 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
606 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α' ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
607 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
608 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Η' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
609 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
610 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Θ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
611 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
612 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ος  ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
613 ΨΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ' + Δ' ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
614 ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ
Το παρόν έργο συγχρηματοδοτείται σε ποσοστό 75% από το ευρωπαϊκό ταμείο περιφερειακής ανάπτυξης και κατά 25% από εθνικούς πόρους.
Copyright © 2008 - 2017 Δήμος Περιστερίου | Powered by OTS | Developed by Tessera